O NAS


Szanowni Państwo! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Ośrodka Wypoczynkowego Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. w Sosnowcu.

Ośrodek znajduje się w Boguchwałowicach, w cichej, spokojnej okolicy, nieopodal Jeziora Przeczyckiego. Od regionów miejskich dzielą go niewielkie odległości. Sieć dróg zapewnia łatwy dojazd. Doskonała baza wypadowa dla wędkarzy i grzybiarzy. Bardzo dobre warunki do wypoczynku rodzinnego. Odległość do jeziora to 300 metrów, do przystani – 500 metrów. Najbliższy sklep znajduje się w sezonie w odległości 100 metrów, poza sezonem – 500 metrów.
Błąd ładowania grafiki
Oferujemy w sezonie, czyli od maja do września osiem pięcioosobowych domków drewnianych typu Turbacz. W każdym domku znajduje się TV, aneks kuchenny oraz WC. Ponadto funkcjonuje wspólny węzeł sanitarny z WC, umywalkami i prysznicami.
Błąd ładowania grafiki
Posiadamy także w ofercie pięć czteroosobowych pokoi wielosezonowych, wyposażonych w ogrzewanie, klimatyzację, łazienkę z WC i prysznicem, TV i aneks kuchenny.
Błąd ładowania grafiki
Na terenie ośrodka funkcjonuje kawiarnia, w której oprócz lodów, ciast czy napojów serwowane są smaczne posiłki. Można wykupić całodzienne wyżywienie. Ponadto kawiarnia proponuje organizację różnego rodzaju przyjęć okolicznościowych (np. komunie, osiemnastki) a także catering.
Błąd ładowania grafiki
Ośrodek jest dozorowany całodobowo, posiada własny monitoring obejmujący także parking dla gości. Warunki na terenie ośrodka pozwalają na realizację różnego rodzaju imprez okolicznościowych, festynów, spotkań towarzyskich czy firmowych a także szkoleń. Zimą istnieje możliwość zorganizowania kuligu.

Ośrodek Wypoczynkowy Boguchwałowice - PKM Sosnowiec Sp. z o. o.